APIE ĮMONĘ

Mes labai džiaugiamės galėdami Jums pristatyti įmonę „WOBET-HYDRET“, įsteigtą Wola Grzymkowa vietovėje (netoli Lodzės). Nuo pat pradžių jos šūkis buvo: „Lenkijos techninis sprendimas ir Lenkijos produkcija rūpinimuisi mūsų aplinka“. Tuo tikslu pradėjome bendradarbiauti su Lenkijos mokslinių tyrimų įstaigomis ir mokslo institutais, sprendžiančiais nuotekų valymo klausimus. Išplėtojome nuotekoms skirtų polietileno rezervuarų ir PN-EN reikalavimus atitinkančių nuotekų valymo sistemų gamybos technologiją.


Palaipsniui didėjanti patirtis ir technologijų skyriaus plėtra suteikė mums galimybę pamažu pradėti leisti naujus gaminius ir plėsti pasiūlą. Dėl pastoviai didėjančių rinkos reikalavimų buvo pakeista gamybos infrastruktūra, šiuo metu leidžianti teikti visapusiškas klientų aptarnavimo paslaugas – konsultavimą, projektavimą ir montavimą.


Siūlome valymo įrenginių variantus, skirtus vienos šeimos namams, mokykloms, poilsio objektams ir net mažoms gyvenvietėms. Visiems siūlomiems gaminiams suteikti higienos pažymėjimai ir techniniai liudijimai. Verta pabrėžti, kad visa iniciatyva kilo iš lenkų ir ji grindžiama tik mūsų techniniu sprendimu. Savo veiklą vykdome kokybiškai ir profesionaliai.


Mūsų gaminius pripažino pirkėjai tiek šalyje, tiek užsienyje, o pelnyti laimėjimai – tai daugiau kaip 30 apdovanojimų ir pasižymėjimų. Taip yra dėl to, kad pastoviai užtikriname aukštą mūsų produkcijos kokybę, o techninė infrastruktūra suteikia mums galimybę keisti pasiūlymus pagal individualius Klientų reikalavimus. Todėl galime konkuruoti su žinomomis Lenkijos ir užsienio įmonėmis, veikiančiomis šioje srityje.

 

Turite klausimų
Skambinkite:
+370 610 07504

/ Nuotekų valymo įrenginiai

/ Kiti gaminiai

/ Sandarūs rezervuarai

/ Vandens apskaitos šuliniai

/ Nuotekų siurblinės

/ Skirstuvai